• KONSTRUKCJE STALOWE, BRAMY, OGRODZENIA, BALUSTRADY


    Oferta

Kontrola jakości

Wprowadzony i wciąż ulepszany przez nas Plan Kontrolny pozwalana na wykonanie usług z należytą starannością co przekłada się bezpośrednio na dłuższą żywotność i niezawodność.

Kompleksowa realizacja zleceń

Wychodząc na przeciw oczekiwań naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą działalność o wykonawstwo konstrukcji stalowych bez zbędnych pośredników, co pozwala na kompleksową realizację zamówień w atrakcyjnych cenach.

Wsparcie dla Deweloperów

Doradztwo i realizacja zamówień dla Deweloperów balustrad balkonowych, poręczy klatek schodowych jak i dla indywidualnych klientów w nowym oraz starym budownictwie.

Świadczymy usługi spawania ogrodzeń i bram dla domów jednorodzinnych, prywatnych przedsiębiorstw oraz zakładów przemysłowych.
Zajmujemy się również spawaniem balustrad zewnętrznych oraz wewnętrznych. Przy realizacji każdego projektu staramy się zachowywać najwyższe standardy wykonania.
Jako producent konstrukcji stalowych z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynów oraz innych rodzajów zabudowy lekkiej.
Realizujemy usługi spawalnicze zgodnie z powierzoną lub wykonaną przez nas dokumentacją, zarówno z własnych jak i dostarczonych przez klienta materiałów.
Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym pozwalającym na wykonanie zamówionych konstrukcji.
Sukces to naszym zdaniem umiejętność dopasowania indywidualnych rozwiązań do potrzeb klienta!

ponad 50

zadowolonych klientów

ponad 3658

przepracowanych dni

ponad 300

wykonanych projektów

Balustrady schodowe i balkonowe

Jesteśmy producentem balustrad  schodowych oraz balkonowych: wewnętrznych i zewnętrznych. Dobrze wykonana balustrada to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także estetyczna ozdoba domu lub mieszkania.  Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Bramy, Ogrodzenia

Ogrodzenie  i bramy wokół posesji pełnią niezwykle istotną rolę dekoracyjną i praktyczną. Przede wszystkim zapewnia poczucie bezpieczeństwa stanowi też doskonałą ozdobę Twojego otoczenia. Z nami możesz wyróżnić się spośród innych domów.  Wybierz odpowiedni rodzaj ogrodzenia i zamknij swój teren w sposób atrakcyjny i stylowy. Nasze produkty dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów odporne są na zmieniające się warunki pogodowe.

Konstrukcje

Wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów. Oferujemy najwyższą jakość i profesjonalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz duże zaplecze techniczne.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

68-100 Żagań
ul. Słowackiego 16/1
elogic@elogic.pl
tel. +48 68 478 76 36

Obsługa Klienta

tel. +48 533 77 11 77
grzegorz@elogic.pl

Weronika Więcław
Specjalista ds. kadr i płac
tel. +48 509 349 175
elogic@elogic.pl

Robert Więcław
Właściciel firmy
tel. +48 509 310 672
elogic@elogic.pl